Drukarnia Gniezno

Drukujemy także: naklejki na rower, naklejki Gniezno, naklejki samoprzylepne, plakaty Gniezno
Pamiątki okazjonalne i tablice informacyjne Gięcie i klejenie plexi

Naklejki na rower

Naklejki na rower to druk solventowy w bardzo dobrej jakości, naklejki mogą być nacięte w dowolnym kształcie i gotowe do naklejenia na rower.

Naklejki na rower tworzymy na podstawie projektów otrzymanych od Państwa lub sami tworzymy wzory na dany temat, które później Państwo akceptują. Naklejki na rower zamawiane w inne części kraju wysyłamy kurierem.

Drukarnia Gniezno

Naklejki Gniezno

Wydruki wykonujemy na różnych mediach, a w zależności od nakładu dobieramy odpowiednią technologię druku.

Produkujemy także gotowe naklejki przycięte do formatu lub wycięte z tła bez względu na kształt naklejki. Wydruki możemy też dodatkowo ochronić laminatem, zwiększając tym samym ich odporność na warunki atmosferyczne. Wybór opcji jest uzależniony od skomplikowania projektu i przeznaczenia naklejki.

Drukarnia Gniezno działa na różnych maszynach, pozwala to nam na realizację projektów nawet do 3,2 m szerokości - długość praktycznie bez ograniczeń. Wydruki realizujemy na urządzeniach o rozdzielczości druku do 1440 dpi - co zapewnia doskonałą jakość nawet przy małych elementach.

Plakaty, naklejki Gniezno

Drukujemy dla Państwa nie tylko na foliach samoprzylepnych, mamy także w ofercie druk banerów (plus oczkowanie i zgrzewanie), druk na folii ONE WAY VISION oraz druk plakatów na papierze.

Tanie plakaty można u nas zamawiać od 500 szt. Cena przy 1000 sztukach dla formatu A3 to tylko 297 zł netto. Jest to druk plakatów technologią offset. Ilości plakatów mniejsze niż 500 szt. wykonujemy inną technologię druku.

Naklejki cięte z folii

Oprócz naklejek drukowanych, wykonujemy też wycinane ploterowo z folii i przygotowane do naklejenia za pomocą transferu. Przydatne przy prostych elementach np. napisach jednokolorowych.

Formaty papieru

Najbardziej znane formaty papieru (przydatne przy określaniu wielkości plakatów i naklejek)

  • A6 - 105 mm x 148 mm
  • A5 - 148 mm x 210 mm
  • A4 - 210 mm x 297 mm
  • A3 - 297 mm x 420 mm
  • A2 - 420 mm x 594 mm
  • A1 - 594 mm x 841 mm