Producent tabliczek znamionowych

Tabliczki znamionowe aluminiowe, tabliczki znamionowe zastępcze, tabliczki znamionowe Gniezno, producent tabliczek znamionowych
Tablice informacyjne Gniezno Pamiątki okazjonalne i tablice informacyjne

Tabliczki znamionowe Gniezno

Tabliczki znamionowe producent

Tabliczki znamionowe aluminiowe

Tabliczki znamionowe wykonujemy dla Państwa na dwa sposoby: tabliczki znamionowe aluminiowe - tworzone metodą kolorowego nadruku na blaszkę grawertonową, tabliczki znamionowe zastępcze - grawerowane w laminacie.

Tabliczki znamionowe aluminiowe nadają się idealnie do stosowania wewnątrz budynków - na przykład do opisu urządzeń i maszyn. Najczęściej stosowane kolory blaszek to srebrna, złota i biała. Kolor treści i grafiki na takiej tabliczce jest dowolny. Na tabliczkach znamionowych aluminiowych można także umieszczać zdjęcia. Mocowane są zazwyczaj za pomocą taśmy dwustronnej. W przypadku mocowania na nity nawiercamy otwory w tabliczkach aluminiowych, tak by klient miał ułatwione zadanie przy montażu.

Tabliczki znamionowe to małe i tanie elementy niezmiernie przydatne przy oryginalnym oznaczaniu swoich wyrobów. Pełnią oczywiście także funkcję informacyjną.

Jeżeli jest potrzeba zastosowania tabliczki na zewnątrz - odpornej na warunki atmosferyczne wtedy polecamy tabliczki grawerowane w laminacie. Dobrym przykładem tabliczek znamionowych zastępczych są energetyczne tabliczki znamionowe umieszczane np. na słupach energetycznych, najczęściej są one wykonane z laminatu niebieskiego z białym wygrawerowanym napisem. Jako producent tabliczek znamionowych, najwięcej odbiorców znajdujemy w dużych miastach – np. Poznań.

Kolory laminatów:

- czarny, czerwony, zielony, niebieski, szary - kolor treści biały,

- biały, żółty, czerwony, srebrny, złoty - kolor treści czarny.

Cena dla obu rodzajów tabliczek jest taka sama i wynosi:

10 groszy za 1 cm2 w przeliczeniu na 1 dm2 = 10 zł

Uwaga: powyższa cena dotyczy większych zamówień (od 100 sztuk tabliczek wielkości minimum 0,5 dm2 każda).

Przykładowe konfiguracje tabliczek i ceny:

Ceny tabliczek znamionowych

Tabliczki a tablice

W GrafPlast w Gnieźnie wykonujemy nie tylko małe tabliczki znamionowe. Jesteśmy także producentem tablic informacyjnych (szyldów). Różnica jest przede wszystkim w gabarytach oraz zastosowaniu tych ostatnich. Tablice najczęściej mają zastosowanie na zewnątrz budynków. Po więcej informacji zapraszamy do działu tablice informacyjne.


Tabliczki znamionowe z laminatu

Tabliczki znamionowe zastępcze z laminatu grawerskiego