Producent tabliczek znamionowych

Tabliczki znamionowe aluminiowe, tabliczki znamionowe zastępcze, tabliczki znamionowe Gniezno, producent tabliczek znamionowych
Tablice informacyjne Gniezno Pamiątki okazjonalne i tablice informacyjne

Tabliczki znamionowe Gniezno

Tabliczki znamionowe producent

Tabliczki znamionowe aluminiowe

W ofercie mamy prawie 1000 wzorów tabliczek znamionowych. Najczęściej są to tabliczki na ciągniki rolnicze, maszyny rolnicze, różnego rodzaju przyczepy, urządzenia, windy itp. Ostatnio sporym zainteresowaniem cieszą się tabliczki znamionowe na urządzenia i maszyny produkowane przez różne firmy, są stosowane zamiast mało trwałych naklejek.

Jeżeli jakiegoś wzoru tabliczki znamionowej nie ma w naszej bazie wykonujemy projekt wg wytycznych klienta.

Preferujemy tylko sprzedaż hurtową tabliczek znamionowych nie detaliczną, za to w sprzedaży większej liczby sztuk oferujemy bardzo dobre ceny.

Tabliczki znamionowe wykonujemy z blachy aluminiowej grubości 0,5 mm. Nadruk na takich tabliczkach znamionowych może być czarny lub kolorowy. Na tabliczkach znamionowych aluminiowych można także w wyjątkowych sytuacjach umieszczać zdjęcia.

Tabliczki znamionowe aluminiowe nadają się do stosowania wewnątrz budynków - na przykład do opisu maszyn oraz na zewnątrz jako tabliczki znamionowe na różnego rodzaju maszynach rolniczych. Tabliczki stosowane na zewnątrz mocowane są zazwyczaj na nity, te, które są w budynkach na taśmę dwustronną.

Tabliczki znamionowe to małe i tanie elementy niezmiernie przydatne przy oryginalnym oznaczaniu swoich wyrobów. Pełnią oczywiście także funkcję informacyjną.

Jako producent tabliczek znamionowych najwięcej odbiorców znajdujemy w dużych miastach – np. Gniezno, Poznań i okolice.

Tabliczki a tablice

W GrafPlast w Gnieźnie wykonujemy nie tylko małe tabliczki znamionowe. Jesteśmy także producentem tablic informacyjnych (szyldów). Różnica jest przede wszystkim w gabarytach oraz zastosowaniu tych ostatnich. Tablice najczęściej mają zastosowanie na zewnątrz budynków. Po więcej informacji zapraszamy do działu tablice informacyjne.


Tabliczki znamionowe z laminatu

Tabliczki znamionowe zastępcze z laminatu grawerskiego