Gadżety reklamowe Gniezno

W tym dziale także oferujemy: puzzle ze zdjęcia Gniezno, długopisy znakowane, kalendarze Gniezno, breloki Gniezno
Tablice informacyjne i kursy komputerowe Pamiątki okazjonalne i tablice informacyjne

Gadżety reklamowe Gniezno

Nadruki na poduszce

Oferujemy dwa rodzaje gadżetów reklamowych. Wytworzone całkowicie przez nas jak np. puzzle i poduszki z dowolnego zdjęcia, breloki z filcu czy breloki ze sklejki. Drugi sposób to znakowanie gotowych przedmiotów jak np. długopisy, różnego rodzaju etui, skrzynki do wina itp. Grawerujemy laserowo także przedmioty dostarczane przez klientów, mogą być wykonane z drewna, papieru, szkła, gumy, filcu czy tworzyw sztucznych.

Najczęściej zamawianym gadżetem firmowym jest oczywiście długopis, a dzięki posiadanej znakowarce laserowej EOX oferujemy Państwu niezwykle trwały i wysokiej jakości grawer w bardzo dobrych cenach. Posiadamy długopisy w różnych kolorach, znakowanie może się odbywać jedno lub dwustronnie.

Breloki Gniezno

Breloki mogą być wykonane z metalu, tworzyw sztucznych, czy sklejki. Najczęściej oferujemy te ostatnie, ze względu na bardzo ładne wykonanie i konkurencyjną cenę. Brelok może być dowolnego kształtu z dowolną grafiką grawerowaną w sklejce.

Kalendarze Gniezno

W ofercie mamy kalendarze ścienne i biurkowe z dowolną grafiką. Zamówienia w pakietach 50 sztuk, im więcej zamówionych pakietów kalendarzy tym taniej.

Długopisy Gniezno

Na długopisie może być dowolny grawer typu: slogan, nazwa firmy, logo firmy, prosta grafika wektorowa.

Długopis metalowy z grawerem

Puzzle z własnego zdjęcia

Gadżety reklamowe Gniezno to nie tylko długopisy i breloki. Naszym przewodnim i ulubionym gadżetem (czy też upominkiem) są puzzle wykonane z dowolnej fotografii, z możliwością dodania opisu np. życzeń. Całość zapakowana jest w ładny kartonik z wydrukowanym podglądem puzzli po złożeniu. Wygląda to bardzo ładnie, a przy tym ułatwia późniejsze układanie puzzli.

Wystarczy przesłać na naszego maila zdjęcie, dodać ewentualny opis i gotowe. Dalej wysyłamy wizualizację w celu zaakceptowania przez Państwa projektu. Po potwierdzeniu wykonujemy zlecenie, odbiór osobisty bądź dowozimy do Państwa - na terenie Gniezna dowóz GRATIS.

Najczęściej spotykaną wielkością puzzli po złożeniu to format bliski A4 (około 280 mm x 200 mm). Mamy jednak w swojej ofercie różne wielkości i kształty (koło, serce). Możemy także dobrać ilość elementów do wieku osoby obdarowanej. Puzzle mogą być wykonane z kartonu lub z filcu.