Druk na odzieży Gniezno

Dodatkowo w dziale druk na tekstyliach można zamawiać: nadruk na kamizelkach odblaskowych, flagi drukowane, nadruk na poszewkach
Tablice informacyjne i kursy komputerowe Pamiątki okazjonalne i tablice informacyjne

Druk na odzieży

Druk na tekstyliach

Nasza firma specjalizuje się w druku na odzieży, czy inaczej znakowaniu tekstyliów. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi druk na tekstyliach typu budowlane kamizelki odblaskowe, poszewki do poduszek, różnego typu flagi, czapeczki, koszulki itp. Zajmujemy się także wgrzewaniem napisów na materiały typu filc – dobrym przykładem są tutaj breloki z filcu z nazwą firmy, imieniem itp. Napisy w dowolnych kolorach można także wgrzewać w bawełnę czy poliester. Odzież z tego typu napisem może być wielokrotnie prana bez obawy odpadnięcia czy zniszczenia znakowania.

Zwłaszcza wspomniany wcześniej druk na odzieży typu kamizelki odblaskowe cieczy się dużą popularności. Praktycznie wszystkie większe firmy budowlane muszą posiadać kamizelki odblaskowe, na których przy okazji chcą mieć nazwę czy logo swojej firmy. Druk na kamizelkach odblaskowych wykonujemy metodą termosublimacji, dzięki czemu mamy pewność, że nadruk będzie trwały, odporny na warunki atmosferyczne.

Bezpośredni druk wielkoformatowy na tekstyliach pozwala nam na realizację projektów nawet do 3 m szerokości - długość praktycznie bez ograniczeń. Wydruki realizujemy na maszynach o rozdzielczości druku do 1440 dpi - co zapewnia doskonałą jakość nawet przy małych elementach.

Jeżeli chodzi o drukowanie grafiki wektorowej i rastrowej na elementach typu zasłony czy rolety polecamy odwiedzić firmę Creadest. Znajdą tam Państwo sporo informacji o nowoczesnym wystroju wnętrz, w tym możliwość zadrukowania elementów wystroju swoją własną fotografią.

Druk na tekstyliach

Potocznie nazywany nadruk na tekstyliach tak naprawdę najczęściej wykonywany jest metodą termosublimacji. Specjalna folia dedykowana do tego typu nadruków jest wprasowywana w dany element odzieży. W ten sposób tworzy się na przykład nadruk na kamizelkach odblaskowych czy czapeczkach.

Nadruk na elementach typu poszewki do poduszek także jest wykonywany metodą termosublimacji, tyle, że w tym przypadku wgrzewany jest nadruk ze specjalnego papieru a nie folia.

Bezpośredni druk na tkaninach atramentem najczęściej wykorzystywany jest przy produkcji różnego typu flag.